Продавець Завод "Спецметизгруп" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
689 відгуків
+380679594310
+380679594310
+380 (67) 959-43-10
Алексей
+380 (50) 947-73-34
Дмитрий
+380 (56) 736-21-14
Днепр
+380 (44) 232-11-57
Киев
+380 (57) 727-02-71
Харьков
ООО ЗАВОД «СПЕЦМЕТИЗГРУП»

Дріт ніхромовий х20н80 ф0.8мм

Вибираємо діаметр ніхромового дроту і замовляємо

0,05 мм    0,08 мм    0,1 мм    0,12 мм    0,15 мм    

0,2 мм    0,25 мм    0,3 мм     0,32 мм   0,36 мм  0,4 мм    0,5 мм    0,6 мм   0,7 мм   0,8 мм   0,9 мм  

1 мм   1,2 мм   1,4 мм   1,6 мм   1,8 мм   2 мм   2,2 мм

 

Ніхром х20н80 0,8 мм

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

САМОСТІЙНА НАМОТУВАННЯ СПІРАЛЕЙ

АВТОР: ЄГОР, 15/06/2015 - 14:07

Дана стаття допоможе новачкові в ширянні або ж тим людям, які хочуть купити обслуговується бак/атомайзер (ОА).

У цій статті ми постараємося відповісти на наступні питання:

·         Які бувають види намоток

·         Як робити намотування

·         Як користуватися.

·         інші

Але все по порядку. Для початку давайте розберемося в теорії, а потім перейдемо до практики.

Теорія

Спіраль - це нагрівальний елемент виготовлений з металевого дроту і закручений у формі спіралі.

Дріт, для ширяння, може бути використана практично будь-яка, як за складом сплаву, так і за діаметром. Але найбільше поширені такі сплави, як фехраль або ніхром. З назви цих сплавів Ви вже можете здогадатися, які компоненти в цих сплавах присутні.

Види сплавів дроту

Фехраль   сплав, що складається з наступних елементів: Cr (12—27 %); Al (3,5—5,5 %); Si (1 %); Mn (0,7 %); решта Fe.

Твердий, крихкий сплав, важко піддається обробці, володіє високим питомим електричним опором (1,2—1,3 Ом·мм²/м). Щільність 7100-7300 кг/м³, температура плавлення близько 1450 °C. Найбільша робоча температура 1400°C (для Kanthal A1). Застосовується для потужних електронагрівальних пристроїв та промислових печей, пуско-гальмівних резисторів електровозів і моторвагонного рухомого складу. Максимальна крихкість досягається після його першого (після виготовлення) прогріву до 350-400С°, пруток діаметром 4мм ламається без особливого зусилля, залишаючи на торці нерівномірний скол.

Багато парильники називають фехраль канталом, але це трохи не вірно, оскільки кантал - це виробник фехраля. Але фехраль від даного виробника найбільше підходить для ширяння.

Ніхром   загальна назва групи сплавів, що складаються, в залежності від марки сплаву, з 55—78 % нікелю, 15—23 % хрому, з добавками марганцю, кремнію, заліза, алюмінію.

Ніхром має високу жаростійкість в окислювальній атмосфері (до 1250 °C), високим питомим електричним опором (1,05—1,4 Ом·мм²/м), має мінімальний температурний коефіцієнт електричного опору. Він має підвищену міцність і жароміцність, крипоустойчивость, пластичність, добре тримає форму. Ніхром — дорогий сплав, але, враховуючи його довговічність і надійність, ціна не є надмірною.

Ніхром широко використовується:

·         для виготовлення нагрівальних елементів високотемпературних електропечах, печах випалу і сушіння, різних електричних апаратах теплового дії;

·         в якості жароміцного (жаростійкого) сплаву і хімічно стійкого сплаву в певних агресивних середовищах;

·         в деталях, що працюють при високій температурі, резисторних елементах, реостатах;

·         в якості підшару і жаростійкого покриття при газотермічному напиленні.

Це два основних види дроту які використовуються в ширянні, але так само існує і нікелеві сплави та титанові сплави, але їх використовують рідко. Це обумовлено ціною на таку дріт і її застосуванням. Зазвичай такі сплави використовуються в модах з термоконтролем.

Діаметр дроту

Діаметр дроту буде залежати від бажаної намотуванні. Точніше сказати від параметрів і можливості Ваших батарейних модів або хутро. модів.

Не будемо заглиблюватися в діаметри дроту і для чого вона потрібна. Просто скажемо, що для ширяння, найпоширеніші діаметри від 0,1 мм до 0,5 мм

Зазвичай 0,1 мм і до 0,32 мм використовуються для намотування “кіски”. А діаметри від 0,32 до 0,5-0,6 використовують для звичайних намоток.

Є ще один особливий вид дроту. Це плоский дріт. Плоска тонка стрічка. Її так само використовують в намотуванні спіралей, виготовленні “кісок”. Плоский дріт істотно збільшує площу випаровування рідини і відповідно генерує більше пари.

Види спіралей

Спіралі можна розділити на 2 типу, з її розміщення в ОА. Вони бувають вертикальні (рідко зустрічаються) і горизонтальні.

Вертикальна спіраль нагадує таку картинку:

Горизонтальна спіраль, це теж саме але в горизонтальному положенні.

Так само спіралі (койли від англ.) можна ще поділити на кілька видів. Це можуть бути мікро/нанокойлы або нормальні койли.

Нормальні койли - це спіраль з проміжками між витками. Тобто витки не стикаються один з одним.

Мікро/Нанокойлы - це спіраль зі стислими один до одного витками. Тобто витки повинні щільно прилягати один до одного.

Так само є ще один екзотичний вид спіралей. Це так званий Арткойл. тобто у спіралі виходить дуже складне плетіння. Це найбільше підходить для естетики, так сказати для красивості і більшої кількості пари з-за великої площі випаровування.

Відразу уточнимо, що всі види спіралей гарні по своєму. Але щоб зрозуміти, що підходить саме Вам, треба перепробувати всі способи і види.

Ми забули згадати про “косичку”. Але це не спіраль.

Кіска - це заготовка для спіралі, виготовлена з 2-3-4-х шматків дроту. Їх з'єднують разом і скручують за типом каната. А вже з “кіски” намотується спіраль.

Розміри спіралей

Розміри спіралей можна розділити на 2-е складові. Це діаметр витків спіралі і кількість витків спіралі.

Діаметр витків зазвичай роблять від 2 мм до 4 мм, А ось кількість витків можна робити будь-яка від 1 до нескінченності, все буде залежати від можливостей Вашого мода і розмірами випаровувальної камери ОА.

Ці параметри безпосередньо впливають на споживання потужності модів. Тобто чим більше спіраль, тим більше треба подавати на неї потужності, для того щоб розігріти спіраль.

Для розрахунків споживання потужності, опору і температури нагріву спіралі, ми рекомендуємо скористатися калькулятором.

Результат

У виборі виду спіралі треба усвідомити, що чим більше витків та діаметр спіралі, тим більше площа випаровування рідини, тим гаряче і більше пара Ви отримаєте. Але не варто сильно захоплюватися, т. к. Ваш мод просто може не потягнути велику спіраль і грітися вона буде погано.

Практика

Як же намотувати спіралі самостійно?! Все простіше, ніж Ви думаєте.

Для початку треба взяти шматочок дроту, приблизно 10-15 см і почати намотувати на циліндричну оправу. Такий оправою може бути голка, зубочистка, викрутка, спиця, цвях, та взагалі все, що завгодно. Тут головне зрозуміти, який діаметр витків Вам потрібен.

до Речі, у продажу вже з'явилися пристосування для полегшення намотування спіралі.

Намотування Мікро/Нанокойла

Далі ми повинні вибрати яку спіраль ми будемо мотати. Микрокойл або звичайний койл. Якщо мотати микрокойл, то тоді витки вже при намотуванні треба робити максимально щільно один до одного. Головне не поспішайте і робіть все ретельно і акуратно.

Після зняття спіралі з основи, на яку мотали, для закріплення результатів, необхідно “пропалити” спіраль. Це робиться 2-ма способами:

1.   Запис на моді - тобто Ви вставляєте спіраль в ОА, накручуєте його на мод і натискаєте кнопку FIRE. Спіраль починає розігріватися. У цей момент, коли спіраль добре розігріта, її стискають пінцетом або пассатижами. Цей процес повторюють кілька разів. До тих пір поки витки спіралі не будуть щільно притиснуті один до одного.

2.   Пропалення запальничкою, конфоркою - Такий вид запису теж зручний. Відмінність полягає лише в тому, що Ви не встановлюєте спіраль в ОА. Її просто затискають пінцетом або пассатижами і нагрівають у такому стислому стані. Для цього найкраще підійде запальничка-пальник, тобто запальничка в полум'ям, як у пальника.

Пропалення спіралі необхідний для кількох речей. Це для закріплення спіралі, щоб вона залишалася в згорнутому вигляді, а так само для того щоб спалити всі сліди від рук, щоб не зіпсувати смак брудними руками.

Одне важливе зауваження… При пропалення спіралі на моді, слідкуйте за тим щоб спіраль нагрівалася рівномірно, від центру до країв і не було темних(не розігрітих) витків. Це Вас придостережет від короткого замикання (КЗ).

Намотування нормального койла

Принцип намотування звичайного койла приблизно схожий зі способом намотування микрокойла. Але відрізняється тим, що ми не стискаємо спіраль, а навпаки розсовуємо витки на спіралі. Тобто вони не повинні стикатися один з одним.

Таку спіраль найкраще пропалювати на моді і підправляти витки голочкою або зубочисткою. Слідкуйте за тим, щоб витки були однакові і на одній відстані.

Ну от і все. Далі сміливо вставляємо в спіраль гніт і змочується рідиною, збираємо ОА, заправляємо і насолоджуємося свіжим смаком рідини для електронних сигарет.

Безпека

Варто відзначити, що на хутро.модах обов'язково необхідно перевіряти намотування спіралі на наявність короткого замикання і заміряти опір. Для цих цілей підійдемо Омметр. Інакше великий шанс отримати вибухонебезпечну іграшку.

На модах з платою, як правило, стоїть захист від замикання, переплюсовки, низького опору та інші види захисту, але краще кілька разів перевірити параметри і насолоджуватися безпечним ширянням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner