Дріт нержавіючий жорсткий 0,8 мм
Дріт нержавіючий (твердий, жорсткий)
Дріт нержавіючий (дріт нержавійка) ― сортовий прокат з круглим перетином малого діаметра, проводиться з високолегованої і жаростійкої сталі (нержавійки), стійкої до корозії (ГОСТ 18143-72). Застосовується нержавіюча дріт в енергетиці, будівництві, різних галузях машинобудування, нафтохімічної та харчової промисловості. Завдяки наявності хрому та інших металів у складі сплаву, неіржавіюча сталь має високу стійкість до окислення і корозії.
Завдяки своїм унікальним властивостям отримала широке поширення в якості зварювального нержавіючої дроту, матеріалу для струмопровідних жив кабелів, тросів і пружин. За методом виготовлення дріт нержавіюча ділиться на холоднотягнутий і термічно оброблену, по виду обробки ― на світлу і оксидированную. По класу пластичності ― першого і другого класу. По точності виготовлення нержавіюча дріт виготовляється нормальної і підвищеної точності
Нержавіюча дріт для зварювання за складом матеріалу повинна бути такою ж, як свариваемое виріб. Зазвичай використовується холоднотягнутий нержавіюча дріт, ціна якого досить невисока, але при цьому всі корисні властивості є. Така хромонікелева дріт, призначена для зварювання нержавіючих сталей 08Х18Н10, 08Х18Н10Т, 12Х18Н9Т, володіє відмінними антикорозійними характеристиками і зручністю використання в зварюванні. Вона дає бездоганний зварний шов. В основному продаж нержавіючої дроту для зварювання актуальна для виготовлення трубопроводів та ємкостей, а також у машинобудуванні, харчовій та енергетичній промисловості.
Дріт нержавіючий використовується в самих різних галузях промисловості. В машинобудуванні для виготовлення деталей, пружин, канатів, тросів і у вузлах машин. В електроенергетичній галузі в кабелях і проводах в якості токопроводимой жили. У побутовій сфері найбільш широко використовується дріт нержавіюча пружинна. Вона використовується при виготовленні меблів, виробництві комплектуючих до автомобілів, в кулькових ручках, запальничках та безлічі інших оточуючих нас речей. Один із сучасних напрямків застосування дроту нержавіючої – в архітектурі і будівництві. У поєднанні з іншими матеріалами вона використовується для декоративного оздоблення будівель. Крім того, дріт нержавіючий використовується в якості напівфабрикатів для виготовлення сіток, які активно використовуються підприємствами нафтової, хімічної, газової, харчової промисловості.
Класифікація дроту нержавіючої
Дріт нержавіюча підрозділяється:
· за методом виготовлення – на термічно оброблену і холоднотягнутий;
· по точності виготовлення – на нормальну і підвищеної точності;
· по різновиди обробки – на оксидированную і світлу;
· різним фізичним властивостям – на перший і другий класи пластичності.
Проволока нержавеющая производится из высоколегированной жаростойкой стали. Дополнительную устойчивость к окислению материалу придают хром, титан и сплавы других металлов. Несмотря на то, что нержавеющая проволока дороже обычного изделия, она пользуется большей популярностью, поскольку вполне оправдывает свою стоимость продолжительным сроком эксплуатации и всегда эстетично выглядит.
Така дріт застосовується в будівництві, машино - та приладобудуванні, нафтохімії, енергетиці, харчовій промисловості, виробництві сіток, тросів, пружин, виробів для побутового господарства, виконання зварювальних робіт (як нержавіюча дріт зварювальний).
Дріт з нержавіючої сталі класифікується за декількома ознаками, в тому числі за способом виготовлення і обробки: холоднотягнутий, термічно оброблена; оксидована і неоксидированная (світла). Розрізняються вироби різної пластичності і ступеня точності.
Дріт нержавіючий виготовляється відповідно до ГОСТ 18143-72. Стандартні вироби мають діаметр близько 0,2-7,5 мм, після всіх необхідних випробувань на відповідність стандартам дріт надходить у продаж в мотках або котушках.
В сортаменті компанії «Спецметизгруп» присутні всі різновиди даних виробів, у тому числі найбільш популярна ― світла дріт нержавіюча 12Х18Н10, 12Х18Н10Т. Якість всієї представленої на складі продукції строго відповідає ГОСТу.
Ціна на дріт нержавіючий залежить від діаметра, типорозміру та форми перерізу, яке може бути круглим, квадратним, овальним, трапецієподібним або шестикутним.