Кошик
613 відгуків
+380679594310
+380679594310
+380679594310
Алексей
+380509477334
Дмитрий
+380567362114
Днепр
+380442321157
Киев
+380577270271
Харьков
ООО ЗАВОД «СПЕЦМЕТИЗГРУП»

Ніхромова нитка

Вибираємо діаметр ніхромового дроту і замовляємо

0,05 мм    0,08 мм    0,1 мм    0,12 мм    0,15 мм    

0,2 мм    0,25 мм    0,3 мм     0,32 мм   0,36 мм  0,4 мм    0,5 мм    0,6 мм   0,7 мм   0,8 мм   0,9 мм  

1 мм   1,2 мм   1,4 мм   1,6 мм   1,8 мм   2 мм   2,2 мм

Ніхромова нитка

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Ніхромова нитка

Бажаєте купити ніхромовий нитка? Тоді нам є, що Вам запропонувати! А якщо Ви має загальні уявлення про нихроме, то постараємося дати невеличку довідку про цьому сплаві, його застосування і властивості.

Отже, що ж потрібно знати покупцеві для правильного вибору ніхром нитки.

Під клас ніхромів потрапляють кілька різновидів сплавів. Наприклад х20н80 або х15н60, так само буває і х20н30. Про що ж говорять ці дивні абревіатури? Розберемо сплав х20н80. Літера «Х» означає, що в сплаві міститься хром, літера «Н» – нікель. Цифра після літери позначає процентний вміст хімічного елемента в складі сплаву. У нашому випадку х20 – хрому 20%, н80 – нікелю 80%. Висока ціна ніхромового сплаву обумовлена саме нікелевої складової, в силу того, що нікель зараз дуже високо котирується на ринку кольорових металів. І чим більше нікелю у складі ніхрому, тим вище його ціна.

В кінці позначення марки сплаву можна зустріти додаткові літери, наприклад, х20н80-Н або х20н80-ВІ. В даному випадку літера «Н» позначає, що ніхромовий сплав призначений для нагрівальних елементів (спіралі, тени, термоножі, зварювачі пакетів). Поєднання «ВІ» в позначенні ніхрому говорить нам про те, що сплав виплавлений вакуумно-індукційним способом, тобто з мінімальним вмістом шкідливих домішок і з високоточним номінальним опором. В даний час слава ніхрому випускають таку продукцію: дріт, нитка, струна, стрічка, смуга.

Зовнішній вигляд ніхрому завжди різний. Наприклад, Ви можете зустріти ніхромовий нитка блискуче-металевого, зеленуватого відтінку або темно-сірого кольору. Все залежить від рівня окислення поверхні дроту. Наша компанія пропонує тільки світлу, блискучу, чисту нитка без залишкової графічних мастила. Блискуче-металевого кольору отримують ніхром на виході після відпалу у вакуумній печі. Зеленуватий відтінок дріт набуває побувавши у вологому середовищі (сире-вологе приміщення складу). Темно-сірий колір утворюється після операції відпалу у звичайній муфельній печі. А щоб Вас не лякали всі ці кольори і відтінки хочемо підкреслити: вони ніяк не впливають на опір дроту (основний критерій), а вже тим більше на її роботу. ОСНОВНА ВІДМІТНА ОСОБЛИВІСТЬ СПЛАВУ Х20Н80 – ВІН АБСОЛЮТНО НЕ НАМАГНІЧЕНИЙ! Чого не скажеш про сплавах х15н60 і х20н30.

Сфера застосування ніхромового нитки досить широка, ось деякі з напрямків:

-          Термоножі плотера для порізки пінопласту (рекламна продукція);

-          Для ремонту електронних сигарет (мікро коил);

-          Для різання пінопласту в промисловості;

-          Для виготовлення спіралей муфельних печей;

-          Для термо-вакуумних пресів (обклеювання мдф фасадів плівкою);

-          Для випалу кераміки (гончарне ремесло);

-          рамок Для вуликів;

-          Для теплових гармат (тепловентиляторів, обігрівачів);

-          Для тандирів (харчова промисловість);

-          Для нагрівальних Тенів;

-          Для електропечей відкритого типу;

-          Для сушарок зерна, фруктів, овочів, грибів і т. д.;

-          Для побутової техніки (фени, чайники, праски);

-          Для зварювачів пакетів (запаечное обладнання);

-          Для ніхромового сітки (фільтра);

-          Для фігурного різання пінопласту;

найважливіша характеристика ніхрому – це його номінальний опір, вимірюється в Ом/метр і для кожного діаметра дроту воно різне. Наприклад, для діаметра 0,5 мм вона становить 5,61 Ом/метр, а ось для діаметра 1,2 мм вже буде відповідати 0,973 Ом/метр. Звідси випливає, що чим більше діаметр, тим менше номінальний опір ніхромового нитки. Виходить не обов'язково «прив'язуватися» до певного діаметру дроту. Наприклад, коли потрібно замінити діаметр 0,56 мм, можна використовувати дріт діаметром 0,6 мм або 0,5 мм і вийти на одну і ту ж потужність. Єдине, що зміниться – це довжина дроту. У випадку з діаметром 0,6 мм довжина збільшиться, а от у разі 0,5 мм вона зменшиться.

Приклад розрахунку ніхромового нагрівача

Потужність P=1000 вт Напруга U=220В Діаметр дроту D=0,6 мм Площа перерізу дроту  S=π r2

S=3,14х0,3х0,3=0,283 мм² 

Сила струму I=P/U=1000/220=4,54 А

Тепер потрібно знайти опір нагрівача:  R=U/I=220/4.54=48,5 Ом

Далі визначимо довжину ніхромового нитки. R=ρ•L/S, де R - електричний опір провідника (нагрівача) [Ом],

 ρ - питомий електричний опір матеріалу нагрівача – 1,11  [Ом • мм2/ м], L - довжина провідника (нагрівача) [мм], S - площа поперечного перерізу провідника (нагрівача)[мм2]. Таким чином, отримаємо довжину нагрівача:

L = R • S / ρ = 48,5 • 0,283 / 1,11 = 12,36 м

Розрахувавши необхідну довжину нитки можна намотати нагрівальну спіраль виток до витка, а потім розтягнути до потрібного розміру, закріпивши один кінець.

Ніхромова нитка та особливості її застосування

Ніхром – сплав нікелю і хрому, що легується добавками, такими як: залізо, марганець, алюміній, титан, сірка, фосфор та інші. Залежно від складових отримують різні марки даного матеріалу. Такий сплав здатний витримувати високу температуру (до 1300C), тому він застосовується при виготовленні електронагрівальних і резистивних елементів. Ніхром відрізняється високою пластичністю і завдяки цій характеристиці з нього можна отримувати різний прокат, навіть нитка. Стійкість до корозії також властива представленому сплаву.

Найчастіше на ринку металопрокату пропонують нитка з ніхрому марок Х20Н80-Н і Х15Н60-Н. Найбільш затребуваними вважаються діаметри 0,03, 0,04, 0,05, 0,06, 0,08 мм. Такий прокат здатний витримувати температури, що досягають 1200C. Нагрівальні елементи з ніхромового нитки мають тривалий термін експлуатації. Їх не можна використовувати в сірчистої атмосфері.

Ніхромова нитка

Ніхромова нитка застосовується в медицині. Вона не викликає жодних алергічних реакцій і це сприяє її використанню в якості шовного матеріалу. Дослідженнями підтверджено, що поріз, який був зашитий найтоншим прокатом з ніхрому, заростає за короткий період часу. Ніхромовий нитка використовують у платической хірургії і при проведенні внутрішньопорожнинних операцій. Не обійтися без ніхромового нитки і в дослідних лабораторіях і фармакологічних інститутах. Тут її використовують в якості нагрівального елемента в колбонагревателях.

Застосовують ніхромовий нитку і при виготовленні Тенів, так як вона володіє високою зносостійкістю. Для виробництва нагрівальних елементів використовують найтонший прокат з нихрама діаметром 0,04-12 мм. Чим більше нікелю містить сплав – тим вище його пластичність.

З ніхромового нитки виробляють струни, за допомогою яких здійснюється станкова фігурна різка. Завдяки її застосуванню, відкривається можливість виробляти якісний і точний розкрій пінопластових матеріалів, наприклад, пінополіуретану або пінопласту. З допомогою верстатів, обладнаних ниткою з ніхрому, можна нарізати будь-які форми і поверхні. 

Достоїнствами ніхромового нитки можна назвати:

o    високу жароміцність;

o    відмінну криптоустойчивость;

o    пластичність;

o    питомий омічний опір, який може знаходитися в межах 1,05 – 1,4 Ом×мм²/м.

Завод спецметизгруп пропонує якісну ніхромовий нитка, яка виробляється з ніхрому, відповідного ГОСТ 10994-74.

Норма упаковки такого прокату – котушка 10м 20м 100м 200м 500м 1000м

Для уточнення більш детальної інформації звертайтеся до наших фахівців, які зможуть відповісти на всі ваші запитання!  

Для зручності споживачів наше підприємство придбало намоточно-розмотувальний імпортне обладнання, за допомогою якого можемо відвантажувати ніхромовий нитка будь-якого діаметру і будь-якої довжини. У нас Ви зможете замовити від 10 метрів будь-якого діаметра дроту та від 5 метрів ніхромового стрічки. Відправлення здійснюються кожен день транспортними компаніями нова пошта або Інтайм по всій Україні.

Харків чи Дніпропетровськ, Київ чи Одеса, Тернопіль Львів, Кривий Ріг або Запоріжжя, Маріуполь чи Вінниця, Херсон чи Миколаїв, Чернівці чи Хмельницький, Рівне або Луцьк – ми відправимо ніхром дріт у будь-який населений пункт.

Якщо Ви хочете купити ніхромовий нитка, але у Вас виникли додаткові питання, просто зателефонуйте по нашому номером телефону. Ми постараємося дати вичерпну консультацію, а також допоможемо з вибором ніхрому. Будь-які розміри і діаметри, будь-яка партія і обсяг.

Ми чекаємо Ваших замовлень і дзвінків!