Кошик
613 відгуків
+380679594310
+380679594310
+380679594310
Алексей
+380509477334
Дмитрий
+380567362114
Днепр
+380442321157
Киев
+380577270271
Харьков
ООО ЗАВОД «СПЕЦМЕТИЗГРУП»

Кора вільхи

Кора вільхи

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

  Ще стародавні джерела з історії людства свідчать про те, що найкращим лікарем є природа, яка багата на різні лікарські рослини. Їх дієвість доведена і перевірена на практиці вже досить багато разів як у минулі часи, так і в нинішні.  Досвід лікування травами, квітами, корою і шишками дерев переходив від покоління до покоління впродовж тисячоліть. 

  Багато лікувальні природні засоби, які застосовувалися століттями, дійшли до нас у вигляді народної медицини, а багато з них використовуються і в традиційній, науковій медицині в найрізноманітніших видах дорогих хімічних препаратів. 

  Одним із природних лікувальних засобів є вільха.  На перший погляд, здавалося б, звичайне непоказне дерево, але насправді скільки безцінних якостей і лікувальних властивостей міститься в кожної його складової.  Це суцільне цілюще природне дерево може замінити безліч сучасних дорогих аптечних препаратів.  Наприклад, як вітчизняних, так і імпортних мікстур і таблеток.

  Ранньою весною починається сезон активної заготівлі кори вільхи.  Це найкращий час для її збору тому, що саме ранньою весною в соку дерева міститься найбільша кількість свіжих оновлених корисних елементів, які, завдяки його активному руху, розносяться по всій структурі деревини. 

  Перші лікувальні властивості кори вільхи відкрили ще наші предки.  У корі цього дерева містяться десятки лікувальних речовин від багатьох хвороб.  Якщо ви маєте різні захворювання органів травлення, часті простудні захворювання, гінекологічні проблеми, вам неодмінно слід використовувати в лікуванні кору вільхи.  Це дієве, всім доступне і дешеве лікувальний засіб допоможе вилікувати без побічних наслідків всі, вище перераховані, хвороби і допоможе підтримати в належному стані ваше здоров'я.

  Кора вільхи є відмінним природним препаратом для лікування загострень кишкових інфекцій, частих розладів шлунка.  Фітонциди кори вільхи згубно діють на деякі види шкідливих мікроорганізмів, що провокують хронічні ентероколіти.  Вживаючи настій кори вільхи ви подолаєте ці хвороби.

 Відвар з кори вільхи широко застосовується для полоскання при запаленнях горла і ротової порожнини, а також при кровоточивості ясен.

  Завдяки своїм корисним лікувальним властивостям кору вільхи використовують у гомеопатії при шкірних захворюваннях.

   У народній практиці при запаленні очей або появі кон'юнктивіту часто відварюють кору вільхи і закопують приготовлений відвар в очі. 

Історичні джерела про користь кори вільхи

  Про лікувальні властивості кори вільхи свідчать й історичні джерела.  Наприклад, один з лікарських порадників XIX століття вказує, що кора вільхи входила в перелік противлихорадковых коштів в якості ефективного замінника імпортної кори хіни. 

  У монографії Болтаровича С., 1994 року пишеться, що в Полтавській області кора вільхи входила до складу ліків для хворих венеричними захворюваннями. 

  Кора цього дерева має ранозагоювальну, спазмолітичну, тонізуючим і діуретичною дією на людський організм. 

  Нужно помнить, что есть и противопоказания в употреблении этого природного препарата, и что злоупотреблять этим природным лечебным средством не стоит, применяя его довольно длительное время и без перерыва.  Это может привести к аллергическим реакциям, или же вообще к интоксикации организма в целом.  Настойки и чаи из коры ольхи не рекомендуют принимать внутрь беременным женщинам. 

Кора ольхи в бытовых и косметических целях

  Крепкий настой из коры ольхи является безопасным и натуральным красителем.  Его можно использовать в бытовых и косметических целях. Еще в древности женщины, которые ткали полотно, использовали настой коры ольхи для окрашивания этой ткани.  В результате получали полотна устойчивого цвета, который не выгорал на солнце.  Ольховой корой красили даже волосы в огненный цвет, не повреждая структуру волос и сохранив их красоту.  Насыщенность цвета можно менять.  Все зависит от того, как долго вы будете настаивать отвар коры.

   Если вы еще не знаете, как выглядит это лечебное дерево, какой цвет коры ольхи, для лучшего наглядного ознакомления с ним, мы разместили на странице нашего магазина фото ольхи.  Возможно это целебное растение растет недалеко от вас, а вы этого и не знали.  О применение и пользе лечебных свойств коры ольхи можно писать много, но лучше один раз попробовать и убедиться в ее целебной силе. 

  В нашем интернет-магазине вы можете с легкостью недорого купить свежесобранную и высушенную только правильным образом кору ольхи, выращенную в экологически чистом регионе. Цена коры достаточно приемлива и доступна каждому.  Мы не сеть аптек, которая хочет только заработать на человеческих болезнях. 

  В нашем магазине покупать удобно, быстро и надежно.  Заказать кору ольхи в интернет-магазине можно с любого города.  Мы обеспечиваем быструю и надежную доставку в любые уголки страны. 

  Не здавайтеся в полон дорогих хімпрепаратів, які рекламують і впихають на кожному кроці. Спробуйте натуральне, природне засіб за чесною, доступною для кожного ціною.  Збережете не тільки своє здоров'я, але і свої гроші.